Mgr.art.Ivana Kaňovská, ArtD.

Ivana Kaňovská je aktivním kostýmním výtvarníkem a úzce se specializuje na výuku módních a oděvních kurzů. Její praxe je letitá jak na akademické půdě tak v prostředí kreativních platforem vzdělávající širokou veřejnost. Módní kurzy jsou Ivaninou vášní, vyučuje dynamicky, efektivně a přináší ve své výuce vhled do kvalitního řemesla, také úročí mnohaleté zkušenosti z projektů módní tvorby i kostýmní výpravy.

Ivana2
Eva

MgA. Eva Klabalová

Eva Klabalová, designérka obuvi a zakladatelka značky KAVE, patří do elity našeho lektorského týmu. Po deseti letech strávených v zahraničí, vyplnených studiem i prací pro světové obuvnické značky, se Eva vrátila do ČR, aby založila vlastní značku KAVE FOOTWEAR, postavenou na koncepci udržitelného designu, která zaznamenala raketový start. Eva má letitou praxi ve výuce obuvnického řemesla a vedení obuvnických kurzů po celém světě. Potkat se naživo právě s touto designérkou a nechat se vést jejím kurzem, je vyjímečná záležitost.

MgA. Lucie Trejtnarová

Lucie Trejtnarová je velmi aktivní designérkou na obuvnické designérské scéně. Tato charismatická designérka velmi lehce hledá spojnice mezi designem obuvi a nejmodernějšími technologiemi, ruku v ruce s udržitelností. Po několika letech strávených v zahraničí v týmu vývojářského dánského obuvnického týmu Ecco se navrací do ČR, a také patří ke špičce našeho lektorského týmu. Velmi často vyučují spolu s Evou Klabalovou jako lektorské duo.

Lucie
Mikes cettl (1)

Mikeš Cettl

Mikeš Cettl je ceněným šperkařem, restaurátorem a vysoce efektivním lektorem, působícím na univerzitní půdě i na dalších kreativních platformách již dlouhá léta. Tento empatický lektor vás doslova pohltí světem šperku. Díky letitým zkušenostem a empatické osobnosti tohoto lektora mají šperkařské kurzy vysoce profesionální úroveň a poetickou náladu, doslava nebudete chtít z jeho kurzu odejít.

Adam

Adam Radvak

Adam Radvak se po mnoho let specializuje na výrobu ručně šité obuvi a kožené galanterie, což je dnes téměř již vzácností. Svůj vysoce precizní přístup k tomuto řemeslu a cit pro detail využívá také k realizacím historické obuvi a dalších specifických galanterních technikách. Tento empatický  lektor Vás dokáže skvěle propojit s řemeslem, vůní usně a citem pro detail. Pod jeho vedením se do práce s usní zamilujete.